Whatsapp Destek 0850 665 6065
  1. Ana Sayfa
  2. Kullanım Kılavuzu

Sizler İçin Basitleştirdik Konya Doktor Kullanım Kılavuzu

Konya Doktor Bul Sitemizi kullanmak oldukça basittir. Doktorlar, Hastaneler, Üyeler ve Medikal Firmaları Olarak 4 Şekilde üyelik yapılabilir. her üyelik için farklı paneller bulunmaktadır. bu panellere giriş için TIKLAYINIZ

Step 01. Vatandaş İçin

Konya Doktor sitemize üye olarak doktorlarımızla irtibata geçebilir, randevu oluşturabilir, geri bildirimde bulunabilirisiniz. Size uygun tarih ve saati seçin, bilgilerinizi girin ve onaylayın.  Merak ettiğiniz konular mı var? Uzmanlarımıza Ücretsiz danışabilirsiniz.

01.
Step 01.

Step 02. Hekimlerimiz İçin

Konya Doktor Sistemine giriş yaparak kendi hakkınızda aldığınız eğitimler, ödüller, sertifikalar, uzmanlık  alanınız, verdiğiniz hizmetler, kliniğiniz hakkında bilgiler yazarak daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz. 

Step 02.
02.

Step 03. Hastaneler İçin

Konya Doktor Sistemine Giriş Yaparak Hastaneniz Hakkında Gerekli Detay bilgiler paylaşarak vatandaşa hizmetlerinizi ve hekimlerinizi tanıtabilirsiniz. Bu sayede vatandaşlar sizler hakkında daha fazla bilgi sahibi olarak sizinle daha rahat iletişime geçecektir.

03.
Step 03.

Step 04. Medikal Firmaları

Konya Doktor Sistemine üye olarak kendinize özel pazaryeri altyapımız sayesinde ürünlerinizin tanıtımını yaparak anında satışını gerçekleştirebilirsiniz. İlgili malzemeye ihtiyaç duyan vatandaşlar anında sizinle irtibata geçerek online ödeme yada mağazadan al seçeneği ile sizinle irtibata geçecektir.

Step 04.
04.

Step 05. Sponsorluk

Sitemizde bulunan reklam alanlarında hastanenizin, kliniğinizin veya şahsi reklamlarını yayınlayabilirsiniz. binlerce kişinin ziyaret ettiği sitemizde sizlerde fark edilirsiniz.

Reklam ve Danışmanlık  içinMail : info@softsasa.com

GSM : +90 850 665 60 65Whatsapp : +90 850 665 60 65

05.
Step 05.

Hekimlerimize özel hazırlanmış olan sayfalara tam erişim yapmak ve yönetmek için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Hastane ve Klinik yöneticileri sizler için hazırlanmış olan sayfaları yönetmek için yapmanız gereken işlemler için lütfen bizimle irtibata geçiniz.